business consultant John Silver

Дзвоніть нам: +38 066 393 25 55
88000 Ужгород,
Минайська 23а, 3 поверх, каб. 24
Телефон: +38 066 393 25 55
E-mail: business_partner_ecg@ukr.net

10 найважливіших кроків, які допоможуть зробити Ваш клієнтський сервіс настільки унікальним!

Кожен з нас хоча б раз стикався з непрофесійним клієнтським сервісом, тому нам прекрасно відомо, що значить для бізнесу розчарований і сердитий покупець. У той же час відмінна робота відділу обслуговування клієнтів може творити чудеса, роблячи клієнтів задоволеними і відданими вашому салону, а іноді навіть перетворюючи їх в адвокатів.

  1. Наймайте професіоналів.

  2. Зосередьтеся на клієнті.

  3. Зробіть свій клієнтський сервіс багатоканальним.

  4. Додайте онлайн-чат на свій сайт.

  5. Не ігноруйте важливість клієнтського сервісу за допомогою соціальних мереж.

  6. Дотримуйтеся індивідуального підходу в обслуговуванні клієнтів.

  7. Надавайте про активний клієнтський сервіс.

  8. Інвестуйте в професійний розвиток фахівців клієнтської служби .

  9. Мотивуйте свою команду клієнтського сервісу.

  10. Винагороджуйте своїх клієнтів за їх постійність. Лояльні покупці формують довгостроковий успіх бізнесу. Винагородіть їх відданість знижками і спеціальними пропозиціями.

Існує чимало різноманітних причин, чому настільки багатьом компаніям не вдається налагодити у себе висококласний клієнтський сервіс. Замість пошуків відповіді на ці питання, краще сфокусуватися на тому, як підвищити рівень сервісу. Навіть невеликі зміни у вашій стратегії обслуговування клієнтів, а також в щоденній роботі відповідного департаменту, можуть привести до істотних позитивних змін у вашому бізнесі.

Карл Сьюелл в книзі «Клієнти на все життя» ділиться своїм досвідом збором зворотного зв'язку. Зокрема, він рекомендує скласти невеликий опитувальник з трьох-п'яти пунктів. Щоб його заповнити, потрібно буквально хвилина часу. Цей опитувальник видається клієнту, коли він розплачується. За той час, поки йдуть розрахунки, клієнт встигає відповісти на питання. Такі анкети допомагають отримати зворотній зв'язок про найбільш важливих аспектах купівельного досвіду і заповнюються практично в 100%.

Авіакомпанія WestJet підготувала для пасажирів незвичайну святкову акцію. Перед посадкою на рейс Санта-Клаус цікавився у людей, який подарунок вони хотіли б отримати на Різдво. Компанія встигла підготувати бажані подарунки за час повітряної подорожі та вручила їх по прильоту. Пасажири були вражені. Ролик про те, як було організовано і пройшло цей захід, подивилися понад 40 мільйонів чоловік