business consultant John Silver

Дзвоніть нам: +38 066 393 25 55
88000 Ужгород,
Минайська 23а, 3 поверх, каб. 24
Телефон: +38 066 393 25 55
E-mail: business_partner_ecg@ukr.net

"Бізнес партнер" провів в Хусті корпоративний тренінг для працівників готельного комплексу

У сучасних умовах, щоб залишатися конкурентним на ринку та розвиватися, будь-який бізнес повинен своєчасно і якісно задовольняти потреби споживачів, які постійно змінюються.

Для цього потрібно підвищувати й підприємницьку зрілість, яка досягається застосуванням нового досвіду та використанням сучасних інструментів. Не секрет, що більшість працівників протягом робочого дня демонструють далеко не все, на що вони здатні. Серед причин не тільки брак мотивації, але й, не рідко, недостатня впевненість, обмеженість знань та навиків чи просто не вірно організована робота.

Світова практика доводить, що кожен крок співробітника на шляху до підвищення кваліфікації додає йому ентузіазму, дозволяє постійно бути в курсі подій, слідкувати за новинками, удосконалювати свої вміння, подолати власні бар’єри та реалізовувати ідеї, які раніше здавалися нереальними.

На Закарпатті, що межує з 4 країнами ЄС, така практика відома вже давно, однак найчастіше вона реалізовується у міжнародних компаніях, що працюють на території області. Натомість професійне навчання персоналу – один з найважливіших факторів розвитку будь-якого бізнесу.

Європейська консалтингова компанія «Бізнес партнер» ставить перед собою амбітні завдання – створити на Закарпатті сприятливу атмосферу для розвитку бізнесу і впровадження сучасних тенденцій кадрової політики, одним з інструментів якої є проведення професійних тренінгів.

У неділю, 26 листопада, компанія організувала корпоративний тренінг для персоналу популярного готельно-розважального комплексу «V&P» у місті Хуст. За десять років діяльності заклад став туристичною родзинкою Закарпаття, приймаючи гостей з усіх куточків України та з-за кордону. На базі комплексу працює готель і ресторан, боулінг-клуб та лаунж бар, сауна, а також СПА-салон із широким спектром послуг, для працівників якого й проводився тренінг.

Спільно з відомим бізнес-тренером Оленою Гударенко учасники зустрічі обговорили найактуальніші питання діяльності салону, досліджували, які сучасні інструменти варто застосовувати у роботі з клієнтами, що таке перехресні продажі і як налагодити роботу в команді.

«Правильно підібране навчання для кожної категорії співробітників допоможе вивести компанію на більш високий рівень. Цей метод перевірений на практиці і на сьогодні застосовується у всьому цивілізованому світі. Окрім того, корпоративні тренінги, які проводяться для конкретного закладу, або підприємства дозволяють об’єднати колектив у напрямку його розвитку, зробити акцент на сильні сторони та дослідити проблемні моменти», - розповідає Ірина Риляк, засновник Європейської консалтингової групи «Бізнес партнер».

Тренінг мав теоретичну частину, яка грунтується на найкращому досвіді роботи в індустрії краси, і практичну – учасники моделювали різні ситуації, покращували навики спілкування з клієнтами, досліджували психологічні аспекти діяльності та збільшення кількості продаж послуг салону.

«Рівень проведення тренінгу перевищив усі очікування. В умовах жорсткої конкуренції, яка діє в нашому місті, удосконалення роботи персоналу салони краси – це чудовий резерв, який ми тепер готові використати. Впевнена, результат не забариться», - ділиться враженнями керівник комплексу Марина Лунченко.

Відтак по закінченню тренінгу, його учасники отримали відповідні сертифікати і мали можливість поспілкуватися з Оленою Гударенко та Іриною Риляк у неформальній атмосфері. Керівники групи «Бізнес партнер» та комплексу «VIP» висловили сподівання щодо подальшої співпраці та проведення спільних заходів.