business consultant John Silver

Дзвоніть нам: +38 066 393 25 55
88000 Ужгород,
Минайська 23а, 3 поверх, каб. 24
Телефон: +38 066 393 25 55
E-mail: business_partner_ecg@ukr.net

Фактори успіху або КОД БІЗНЕСУ

Є 4 чинника, які формують взаємну повагу і довіру:
  • люди,
  • процес
  • структура
  • бачення, місія та цінності
Перша складова - це люди, які довіряють і поважають один одного. Другий компонент - це процес. Люди повинні працювати злагоджено. Важливим є спільне прийняття рішень без втрати контролю. Крім того, потрібна функціональна організаційна структура, яка дозволить уникнути деструктивних конфліктів. І остання ланка - бачення і цінності, які поділяють всі члени команди.
 
Фокусуючи свою увагу тільки на внутрішній інтеграції, компанія відсуває назад зовнішню інтеграцію. Так, організація не отримує швидких результатів роботи, а люди втрачають віру в дієвість кроків. Тому вкрай важливо ці дві функції синхронізувати. Це допоможе не тільки уникнути патологічних і аномальних проблем, але і забезпечить стабільне економічне зростання і, звичайно, успіх.
 
Таким чином, успіх не приходить ззовні. Він залежить від внутрішнього стану компанії. Якщо вона здорова, то вся енергія буде направлятися на завоювання ринків і на боротьбу з конкурентами. Будь-який бізнес починається з ідеї (мрії). Підприємницька ініціатива перетворює мрію в реальність. Кожна компанія проходить певні стадії розвитку, де на кожній власник стикається з різними функціональними завданнями і проблемами, які необхідно вирішувати. Питаннями на які потрібно знайти відповідь.