business consultant John Silver

Дзвоніть нам: +38 066 393 25 55
88000 Ужгород,
Минайська 23а, 3 поверх, каб. 24
Телефон: +38 066 393 25 55
E-mail: business_partner_ecg@ukr.net

Як зробити гостей готелю постійними клієнтами?

Для готельного бізнесу постійний клієнт не забезпечує стабільний дохід сам по собі. Головне призначення лояльного гостя - "сарафанне радіо".

Якщо гість повернувся, можна бути впевненим, що йому сподобалося. І про це він розповість спочатку близьким, потім колегам і товаришам, а також всім, хто запитає про готель в конкретному місті.

Банально і правильно буде сказати, що першорядною умовою повернення клієнта є його задоволеність сервісом в готелі. Всі прекрасно розуміють, що чим краще вишколений персонал, полагоджені крани та застелені ліжка, тим теплішими будуть спогади про готель.

У більшості готелів "провисає" сегмент вторинних продажів саме через невміння налаштувати повний цикл роботи з клієнтами. Робота адміністратора на ресепшн часто обмежується схемою "заселив-ключі забрав". Це неефективне витрачання зарплатних витрат. Людина за стійкою реєстрації - не бездумний "вахтер", вона повинна грати роль детектора задоволеності - знати про те, що сподобалося і що не сподобалося гостю в готелі. Запитати враження і взяти контакти у постояльця - природний обов'язок адміністратора. У маркетинговому сенсі, налагоджені комунікації з клієнтом - показник ефективності роботи цієї людини. Тобто адміністратору можна призначати мотивуючу частину оплати праці за актуальні контакти клієнтів.

Перетворення випадкового гостя в улюбленого - постійна комунікація. Якщо у вас є список, з ким спілкуватися і способи зв'язку з ними, це вже пів справи! Не давайте відомостям, що дісталися вам так важко, пролежати в столі (в файлі на комп'ютері). Пишіть листи своїм постояльцям. Адже вони вже гостювали у вас, а значить у вас є спільні теми для розмови: події у вашому місті, зміни в готелі, свята, про які ви знаєте. Заохочуйте ваших постійних гостей. Ви можете розробити спеціальну пропозицію для таких лояльних постояльців - хто був у вас два або більше разів. Це може бути постійна знижка або безкоштовний сніданок, або пляшка вина. Маленький сувенір - як подяка за прихильність до вашого готелю.

Постійний клієнт - рідкісний птах в будь-якому закладі сервісу. Це та група аудиторії, за яку варто боротися. Адже вона прямо або побічно приводить за собою всі інші сегменти.

Успіхів та розвитку Вам! Команда «Бізнеспартнер»!